Podpora

Jestli se vám líbí činnost našeho spolku, budeme rádi když nás doporučíte dalším zájemcům o přírodovědné bádavé aktivity. V případě, že byste nás chtěli podpořit jiným příspěvkem do chodu a rozvoje spolku, naleznete potřebné informace v sekci “Podpora”. V každém případě jsme nadšení a vděční, že jsme si váš příspěvek zasloužili!

Pokud byste nás chtěli jakkoliv podpořit, budeme velmi rádi a předem děkujeme. Dary neočekáváme pouze peněžní, budeme moc vděční například za krmivo pro zvířata, podestýlku pro zvířata, výbavu klecí/terárií/akvárií, vzdělávací literaturu, vzorky přírodnin.

Pokud máte zájem nás podpořit finančně, můžete tak provést platbou na náš transparentní účet – finance z účtu využíváme na nákup krmiva a potřeb pro zvířata našeho zájmového chovu, úhradu veterinárních prohlídek a přispíváme na další vzdělávání našich lektorů ve formě odborných kurzů a školení.

Pokud máte zájem nás podpořit finančně, prosím využijte náš transparentní účet – 2102490273/2010 – Děkujeme!

V případě zájmu, můžete provést platbu na transparentní účet Přírodovědného Spolku Darwin přes QR kód níže: