O našem spolku

O nás

Jsme spolek nadšených přírodovědců, který se snaží vytáhnout člověka do přírody a přitáhnout přírodu k člověku.

Jsme přírodovědci, jsme fascinovaní průzkumníci a nadšení obdivovatelé přírody.

Většina z nás vystudovala nebo studuje přírodovědně zaměřený obor na vysoké škole.

Organizujeme kroužky, tábory, přednášky, exkurze a další badatelské aktivity - ať už pod střechou našich učeben a chovatelen nebo přímo v divočině blízké i vzdálené přírody.

Vydáváme se i do míst, kde byste přírodu normálně nečekali, ale přesto jí je tam spousta.

Pokud máte rádi přírodu, tak jste naši lidi a my vaši .

Kde nás sledovat?

Aktuální dění v spolku, připravované akce nebo zážitky z kroužků můžete sledovat na facebooku, instagramu nebo přímo v rezervačním systému.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S láskou k přírodě a úctou k vzdělávání

Akce pro veřejnost

Pořádáme též akce pro veřejnost. Například Den Země v Pražském kreativním centru na Staroměstském náměstí.

Nejsme tu jen pro menší 🙂

Nabízíme také vycházky a akce pro školy, firmy či komunity! Pokud máte rádi přírodu, tak jste naši lidi a my vaši.